Forum mieszkańców budynku Białobrzeska 1

Forum mieszkańców bloku Białobrzeska 1. Dyskusja na temat planowanego remontu budynku.


#1 2013-07-09 10:43:21

31.Soboń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 15
Punktów :   

Witam wszystkich czytających.

Na początku chciałbym Podziękować administratorowi za stworzenie tego wirtualnego miejsca i czas który poświęci. Dziękuje!

Do wielu z nas informacje dotyczące działań naszej wspólnoty docierają albo po fakcie albo wcale , teraz będę starał się to zmienić. Nawet ta część osób która
nie jest zainteresowana udziałem oraz wpływaniem na kształt remontu, będzie mogła dzięki temu forum dowiedzieć się co aktualnie się dzieje, jakie terminy spotkań,kiedy wchodzą ekipy ,na którą część budynku, co będzie robione i kiedy. Mam też nadzieje (prosiłem o to w administracji) że terminy będą podawane za w czasu abyśmy mieli czas na przygotowanie się psychiczne do np.hałasu i różnych niedogodności z tym związanych, oraz przedyskutować na forum nasze sprawy , podzielić się opiniami i pomysłami , bo zawsze ktoś może mieć  na coś lepszy pomysł i trzeba o tym pisać !

                                                                                                                                          Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardcoreclan.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.roomx.pun.pl www.fanwwe.pun.pl www.whatsup.pun.pl