Forum mieszkańców budynku Białobrzeska 1

Forum mieszkańców bloku Białobrzeska 1. Dyskusja na temat planowanego remontu budynku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-07-10 20:45:10

31.Soboń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 15
Punktów :   

Regulacja C.O.

Jakby ktoś nie wiedział to polega ona na rozkręceniu i zablokowaniu liczby np.5 i 6 w regulatorze temperatury przy każdym grzejniku. Jest to wycenione na 7tyś.
Tą prace mógłby wykonać ja, właściwie prawie każdy z nas. Z pewnością chętnych by nie brakowało. Chciałbym te i dwa inne punkty przewidziane w remoncie bloku zrealizować ponieważ zajmuje się tym od 10lat. Potrzebuję poparcia sąsiedzkiego.

Jeden z sąsiadów powiedział mi że mato wszystko zrobić jedna duża firm tzw.moloch... zdziwiło mnie to bardzo, dla mnie było to nie logiczne. Jeszcze inny powiedział mi na wstępie że nic z tego nie dostane bo już wszystko jest załatwione..
Przypomina mi to dziką reprywatyzacje mieszkań komunalnych w Warszawie przez urząd miast czyli ratusz .Liczy się interes dużych firm, deweloperów i sympatyzujących z nimi urzędników. Tu widzę że robi się podobnie chciwość popycha ludzi do irracjonalnych zachowań jak to miało miejsce na ul.Nabielaka9 pamięci Jolanty Brzeskiej. Całą naszą wolną przestrzeń wykupią te wielkie firmy którym płacimy a nam nie zostanie już nic, tylko się podporządkować.
Może powinienem spakować walizki i szukać pracy za granicą .


Ach, zapomniałem dodać że była dziś u mnie policja...zapewne w sprawie moich działań wczorajszych z ulotkami i forum.Dlatego trochę pomieszałem wątki.

Ostatnio edytowany przez 31.Soboń (2013-07-10 21:20:32)

Offline

 

#2 2013-07-10 22:08:38

numertrzycztery

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Regulacja C.O.

Czyżby Pan Dzielnicowy też chciał dołączyć do Forum? To super pomysł!  Czujne oko Policji przydałoby się nam bardzo - myślę o nocnych hałasach na podwórzu i pod domem od strony Dickensa. Jak też o robieniu chlewika pod oknami - tu mam na myśli wyrzucanie za okna resztek jedzenia:(

Offline

 

#3 2013-07-11 02:17:55

 lokator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Regulacja C.O.

.Soboń]Jakby ktoś nie wiedział to polega ona na rozkręceniu i zablokowaniu liczby np.5 i 6 w regulatorze temperatury przy każdym grzejniku. Jest to wycenione na 7tyś.
Tą prace mógłby wykonać ja, właściwie prawie każdy z nas. Z pewnością chętnych by nie brakowało. Chciałbym te i dwa inne punkty przewidziane w remoncie bloku zrealizować ponieważ zajmuje się tym od 10lat. Potrzebuję poparcia sąsiedzkiego.
...........
popieram,ale najpierw chcialbym wiedziec za jaka sume Pan jest w stanie wykonac owa usluge??


Jeden z sąsiadów powiedział mi że mato wszystko zrobić jedna duża firm tzw.moloch... zdziwiło mnie to bardzo, dla mnie było to nie logiczne.
...........
co jest w tym nie logicznego? bardzo prosze o wyjasnienie-tak jak wyjasnil Pan kwestie regulatorow temperatury. prosze nie poczuc sie urazonym-nie taki jest moj zamysl-po prostu dla mnie jest to logiczne.

Jeszcze inny powiedział mi na wstępie że nic z tego nie dostane bo już wszystko jest załatwione..
...........
czy mamy jakis wglad w decyzje-co,kto,za ile i dlaczego wlasnie ten a nie inny wykonawca ?? czy wszystko jest "zalatwiane" poza naszymi plecami ??

Offline

 

#4 2013-07-11 18:33:12

numertrzycztery

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Regulacja C.O.

Do Lokator:
Kwestia kto, co i za ile. Projekt został zrobiony i byl do wglądu na Siemieńskiego, a jeden egzemplarz krążył przez jeden weekend wśród mieszkańców.  KIlka dni temu, wracajac do domu, zastałam przed budynkiem kilkoro lokatorów , którym inspektor nadzoru wyjaśnial jakieś kwestie. Czyżby inspektor pojawial się bez zawiadomienia? To znów kwestia informowania nas przez Administratora. Wydaje mi się, że owszem, informowane sa niektóre osoby, i Administrator uważa, że przekazana im wiedza trafi do wszystkich.
Zamierzam w najbliższym czasie udać się do p. Marioli Wojtasik , administrator naszego domu i wyjaśnić te kwestie.

jeśłi chodzi o konkretne prace, ogłaszane sa przetargi. Zwykle odbywaja sie koło 10 rano, co nie ułatwia mieszkańcom udziału w nich:-(

Offline

 

#5 2013-07-11 20:21:55

31.Soboń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Regulacja C.O.

Proszę Szanownego Pana Lokatora o przedstawienie się ,chociaż mejlowo jeżeli mam odpowiadać na Pana pytania.

Offline

 

#6 2013-07-19 23:49:25

 lokator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Regulacja C.O.

Szanowny Panie,jesli Pan nie chce to nikt Pana nie zmusza do odpowiadania na moje pytania.
jesli  jednak sie  nie myle, to jest to forum mieszkancow i to otwarte forum,jak zreszta widac Pan pisze to co chce,ja natomiast to czytam i zadaje pytania. nie widze powodu dla ktorego udzielenie merytorycznej odpowiedzi bylo uwarunkowane przedstawianiem sie. jedna z zasad forum jest uczestnictwo pod nickiem,natomiast dobre wychowanie zobowiazuje mnie do przedstawienia sie ale tylko w podczas spotkania osobistego.takze pozwole sobie na pozostanie tu na forum tylko i wylacznie pod nickiem.
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.ratunkiur.pun.pl www.fifa08.pun.pl www.otshamachi.pun.pl