Forum mieszkańców budynku Białobrzeska 1

Forum mieszkańców bloku Białobrzeska 1. Dyskusja na temat planowanego remontu budynku.


#1 2013-07-09 11:12:33

31.Soboń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 15
Punktów :   

Ściany

Chciałbym wycofać się z pomysłu który poparłem bez przemyślenia na ostatnim zebraniu. Już po wyjściu z zebrania wycofałem się z tego ale nie wszyscy obecni o tym wiedzą .Chodzi o propozycje ułożenia na wszystkich lamperiach okładziny ceramicznej. Jest to pomysł bardzo nie trafiony.Pewnie nie muszę o tym nikogo przekonywać. Niech nikt więcej na zebraniu nie mówi o Architekturze i Urbanistyce itp. bo niema to nic wspólnego z naszą inwestycją ,która tym rozumowaniem może zostać przeinwestowana i zepsuta.

Przy schodach z lastryko i cokołach malowanych farbą olejną na czarno jestem za wyremontowaniem klatek w tym samym stylu.

Proszę piszcie co o tym myślicie. jeżeli jesteście tego samego zdania to pod spodem popierajcie.

Ostatnio edytowany przez 31.Soboń (2013-07-09 11:17:11)

Offline

 

#2 2013-07-09 14:40:28

numertrzycztery

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ściany

Okładzina ceramiczna byłaby chyba zbyt droga i jak słusznie Pan zauważa, trochę jak kwiatek przy kożuchu. Myślę, że musimy zachować umiar.... Rozumiem, że po tylu latach mieszkania w odrapanym budynku z odrapanymi klatkami, chciałoby się jak najwięcej i najpiękniej, ale.....moze zastosować jakis złoty środek.

Offline

 

#3 2013-07-11 01:26:38

 lokator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ściany

witam,tez uwazam ze klatki powinny byc odnowione w takim samym stylu,trzeba pamietac ze wszelkie "kwiatki" kosztuja. i to nikt inny tylko my musimy za to placic. klatki sa w takim stanie iz wystarczy aby byly odnowione i czyste,a bedzie znaczaca roznica.

Offline

 

#4 2013-07-19 21:28:18

evaina

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ściany

Słuchajcie, nie żebym nagle zmienił zdanie, ale ostatnio byłem u znajomych na Sadybie i oni mieli własnie klatki w kaflach. Kurde wyglądało to bardzo ładnie.

Fakt że mieli fajne kafle, sam bym w domu się takich nie powstydził i przede wszystkim jasne bardzo (taki jasny kremowy odcień), ułożone niezbyt wysoko na około 1,6 metra, reszta białe ściany co mocno rozjaśniało klatkę.

Fakt że mieli przestronne klatki i być może dlatego efekt był taki fajny. U nas klatki są wąskie i ponure, dlatego mam lekkie obawy czy te kafle by były OK, ale to na prawdę warto się zastanowić bo być może to nie jest takie głupie. Lamperie, wiadomo, ktoś będzie znosił krzesło i nieszczęście gotowe .

Offline

 

#5 2013-07-19 23:27:50

 lokator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ściany

to ja zaproponuje zlote klamki i posrebrzane balustrady.na schodach dywany, a na kazdym polpietrze duze lustra,widzialem takie na mokotowie przy ul polnej (kiedys tam mieszkala sluzba prominentow PRLu ). bajeczny klimat,nie chce sie wchodzic do mieszkania,mozna spac na klatce.

Offline

 

#6 2013-07-21 19:28:08

numertrzycztery

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ściany

Co do kafli obawiam sie wrażenia baru mlecznego, albo kostnicy. Wcale nie żartuję. Wołłabym gładkie ściany od góry do dołu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbf-dragonball.pun.pl www.gimn2a.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.rycerze.pun.pl